Written by 16:05 Poradniki

Aqua Sphere – marka, dla kochających pływać

Mężczyzna pływający w basenie.

Założona w Genui we Włoszech w 1998 roku marka Aqua Sphere została uruchomiona przez Aqua Lung, światowego lidera w dziedzinie sprzętu do nurkowania i snorkelingu. Dziś, mając globalny zasięg w ponad 60 krajach, Aqua Sphere jest producentem optyki pływackiej klasy premium do pływania fitness i rekreacyjnego oraz triathlonów.

Kto przede wszystkim powinien zwrócić uwagę na Aqua Sphere?

Aqua Sphere jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb codziennych pływaków, którzy lubią pływać na różnych poziomach i z różnych powodów: zabawy, fitnessu, odprężenia i innych. W Aqua Sphere ludzie są prawdziwymi pływakami nie z powodu tego jak pływają, ale dlatego, że pływają. Mając na uwadze tych pływaków, Aqua Sphere stworzyło produkty pływackie klasy premium, które poprawiają ich wrażenia w każdym akwenie, bez względu na to, jaki wybiorą.

Sprzęt do pływania Aqua Sphere

Przenieś swoje treningi na wyższy poziom i osiągaj swoje cele – dzięki sprzętowi do ćwiczeń Aqua Sphere. Niezależnie od tego, czy koncentrujesz się na sile, technice, czy wytrzymałości, oferowane przez tą markę płetwy pływackie, wiosła ręczne lub kickboardy pomogą ci w wodzie. Jeśli nigdy nie korzystałeś ze sprzętu treningowego, doskonałym miejscem na start są płetwy Alpha Swim. Pomogą poprawić technikę kopania i siłę nóg, a ich pływalność zapewni dodatkowy udźwig, aby utrzymać właściwą poziomą pozycję pływania.

Kombinezony triathlonowe Aqua Sphere

Kombinezony triathlonowe Aqua Sphere są specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby zawodników triathlonu o wysokich osiągach. Zaprojektowane w celu:

  • zmaksymalizowania pływalności,
  • zmniejszenia oporu,
  • utrzymania opływowej pozycji ciała.

Co najważniejsze, te kombinezony triathlonowe zapewniają ciepło i elastyczność w najbardziej potrzebnych miejscach.

Czepki pływackie Aqua Sphere

Czasami czepek pływacki to znacznie więcej niż tylko czepek pływacki. Czepki pływackie Aqua Sphere mają za zadanie porządnie schować włosy, aby usprawnić wydajność, ale marka pracowała również nad pewnymi ulepszającymi „technologiami”. Ich odporny na chlor Tri Cap wykonany jest z wstępnie uformowanego silikonu, który oferuje niesamowitą rozciągliwość i komfort. W ofercie znajdzie się też stylowa oferta czepków pływackich Aqua Comfort, która pasuje do długich włosów o dowolnej długości.

Akcesoria pływackie Aqua Sphere

Uzupełnij swój zestaw pływacki o akcesoria, dzięki którym trening pływania i sesje pływania rekreacyjnego będą łatwe. Oferowane przez markę rozwiązanie przeciwmgielne zostały specjalnie zaprojektowane, aby przedłużyć żywotność fabrycznej aplikacji, aby zapewnić okularom pływackim długotrwałą krystalicznie czystą widoczność dzięki soczewkom, które nie parują. Asortyment zatyczek do uszu i klipsów na nos zapewni komfort podczas treningu. Polecamy również akcesoria do nauki pływania Aqua Sphere, które można znaleźć tutaj: https://www.asport.pl/k/454/akcesoria-do-nauki-plywania/.

(Visited 225 times, 1 visits today)
Last modified: 27 kwietnia 2020
Close