Written by 12:35 Poradniki

Wystawianie aukcji na Allegro – poradnik dla sprzedawcy

Zakupy w e-sklepach to dla wielu osób spokój i odprężenie.

Któż dziś nie korzysta z usług e-sklepów, nie załatwia sprawunków przez Internet? Dużo osób kupuje potrzebne artykuły w taki sposób – pozwala to na oszczędności czasowe oraz pieniężne. To udogodnienie nie tylko dla osób niepełnosprawnych, starszych czy kobiet w ciąży (w zdrowej i zagrożonej), ale też dla tych, które nie lubią zakupów, cierpią na mizofonię (nadwrażliwość na dźwięki), introwertyków.

Dostawa zamówionych w e-sklepach towarów trwa krótko: często 1-2 dni robocze. To dobre rozwiązanie w przypadku produktów ciężkich. Paczka prosto pod drzwi – przyjemność gwarantowana!

Wystawianie aukcji na Allegro – poradnik dla sprzedawcy

Firmy, które osiągnęły sukces w sprzedaży, są często wybierane przez klientów, co za tym idzie – wpływa dużo zamówień. Sprzedawcy potrzebują rozwiązań intuicyjnych, pozwalających na automatyzację i skupienie się na podnoszeniu standardów obsługi i wyeliminowanie wszelkich pomyłek.

Wystawianie aukcji na allegro to czynność prosta, szybka, gdy jest ich wiele – warto skorzystać z publikowania dużej ich liczby w jednym momencie (tak zwanego hurtowego).

Platforma ErpBox proponuje następujące udogodnienia:

  • publikację aukcji (odbędzie się to dzięki pobraniu informacji na temat tego ile produktów dostępnych jest w magazynie, dzięki danym z bazy produktów – jeśli brak pełnego zatowarowania (magazynu),
  • w sposób automatyczny, bieżący odbywać się będzie integracja danych związanych ze stanem magazynowym, jeśli wystąpią braki informacja dotrze do osób zainteresowanych zakupem,
  • autouzupełnianie formularzy: czas poświęcony na tę czynność zmniejszy się,
  • możliwość wznowienia aukcji,
  • dostęp do historii sprzedaży (wystawionych aukcji) oraz możliwość edytowania,
  • możliwość sprawdzenia jakim asortymentem dysponuje konkurencja.

Skorzystanie z integracji ErpBox w zakresie wystawiania aukcji na Allegro zdejmuje z barków sprzedawców wiele problemów, zmniejsza ilość zadań i obowiązków – zobacz sam: https://www.erpbox.pl/manager-aukcji-allegro/.

Integracja z ErpBox: pomoc w pracy

Platforma pozwala na sprawne zarządzanie firmą. Jeśli ktoś zastanawia się nad synchronizacją – na początek powinien skorzystać z 21 dniowego okresu testowego. Za ten czas nie są pobierane żadne opłaty.

(Visited 102 times, 1 visits today)
Last modified: 8 września 2021
Close