Written by 23:13 Manager

Karta wirtualna Pluxee, czyli bezpieczny portfel w telefonie

Sprawianie bliskim codziennych przyjemności staje coraz łatwiejsze. Również zwykłe zakupy przebiegają o wiele sprawniej, niż to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu. Karta wirtualna Pluxee ma w tym swój udział. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy!

System Pluxee Polska

Współczesne standardy bankowe są nastawione na łatwość obsługi oraz szybkie płatności mobilne. Dlatego dopuszczają cały szereg narzędzi zwiększających sprzedaż, jak i komfort konsumentów. Właśnie temu służą wirtualne portfele. W nich zaś znajdują się wirtualne karty płatnicze. Do obsługi takiego systemu wystarczy typowy smartfon. Nic więc dziwnego w tym, że płatność kartami Pluxee w Polsce jest coraz bardziej powszechna. A jak dodać wirtualną kartę do telefonu? Instrukcję znajdziesz tutaj: https://www.sodexo.pl/uzytkownik/karta-wirtualna/.

Bezpieczne płatności online

Karta wirtualna Pluxee spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa bankowości internetowej. Korzystanie z tego systemu nie stanowi zagrożenia w takim samym stopniu, jak to wygląda w przypadku płatności kartą kredytową. Oznacza to, że autoryzacja transakcji również przebiega na podobnych zasadach. Jeśli zatem chcesz kupić coś przez internet, możesz bez obaw użyć systemu wirtualnego Pluxee na swoim smartfonie.

Ponadto nikt nie ma dostępu do danych na karcie bez Twojej zgody. Tylko Tobie wolno przeglądać historię transakcji, dajmy na to, lub zarządzać preferencjami. Do tego intuicyjny interfejs aplikacji pomaga szybko manewrować wśród dostępnych zasobów. Nie bez znaczenia jest również łatwy sposób zasilania konta.

Czy karta wirtualna Pluxee działa zbliżeniowo?

Technologie bezgotówkowych płatności sprawiają, że czas spędzony w kolejkach jest minimalny. Wystarczy przyłożyć telefon do czytnika i gotowe. Bankowość wirtualna Pluxee jak najbardziej uwzględnia taką praktykę. W związku z tym wszystkie przyjemności codzienności są w zasięgu każdego posiadacza karty. Ciepła herbata na wyciągu narciarskim, a może spontaniczny prezent dla kogoś bliskiego? Żaden problem!

Portfel mobilny na Androida lub iOS umożliwia dodanie karty wirtualnej Pluxee. Wystarczy zatem mieć telefon obsługujący NFC i to wszystko. Dokładnie w ten sam sposób działa zbliżeniowa wypłata z bankomatu. I wcale nie musisz mieć dostępu do internetu. Płatność wirtualna Pluxee opiera się bowiem na karcie przedpłaconej, tak więc zasil konto już teraz i bez przeszkód korzystaj z nowoczesnych technologii nawet poza zasięgiem sieci. Brzmi komfortowo, czyż nie?

(Visited 172 times, 1 visits today)
Last modified: 5 grudnia 2023
Close