15 Godzin, 2 Dni

Zastosowanie psychologii perswazji do skuteczniejszej windykacji

więcej terminów () mniej terminów
 • Windykacja należności jest niezbędnym elementem prawidłowego funkcjonowania firmy. Państwo wiecie najlepiej, jak trudne w niektórych przypadkach bywa ściągnięcie wszystkich należnych kwot. Chociaż nie mamy wpływu na posiadaną kwotę środków finansowych u dłużników, to sposób rozmowy może wpłynąć na to, komu zapłacą w pierwszej kolejności. Najczęściej bywa tak, że perswazyjna rozmowa pozostaje, najszybszym, najpewniejszym i najbardziej skutecznym środkiem odzyskania długu.  Zdarza się, że pomimo dobrych intencji nie zawsze jesteśmy w stanie przekonać dłużników do spłaty zobowiązań, a argumenty, które przedstawiamy nie zawsze działają. Osoby, zajmujące się windykacją, nawet o dużym doświadczeniu zawodowym, potrzebują coraz to nowszych metod radzenia sobie z tzw. trudnym dłużnikiem, dostosowanych do obecnych warunków.  W Polsce, nowe techniki NLP (Neurolingwistyczne programowanie), wykorzystujące najnowsze odkrycia psychologii perswazji są coraz częściej doceniane - szczególnie w biznesie. Praktyka pokazała, że techniki te przynoszą świetne rezultaty w windykacji należności. Zapraszamy na dwudniowe szkolenie otwarte, podczas którego uczestnicy poznają te metody oraz możliwości ich praktycznego wykorzystania przy windykacji należności.

 • ·Język perswazji - nowe narzędzia lingwistyczne
  ·Prawa perswazji w windykacji
  .Techniki wywierania wpływu
  ·Sugestywna rozmowa nienaruszająca przepisów prawa
  ·Nowe metody oddziaływania niewerbalnego
  ·Automatyzmy w działaniu umysłu
  ·Metaprogramy, czyli strategie myślenia i podejmowania decyzji
  ·Stosowanie metod NLP wobec trudnego dłużnika
  ·Różne sposoby reagowania w sytuacjach konfliktowych
  ·Stosowanie poznanych metod w korespondencji z dłużnikiem
  ·Wykorzystanie poznanych umiejętności w rozmowie telefonicznej
  ·Wzbudzanie u innych stanu zaangażowania w rozmowę
  ·Zastosowanie nowych metod w pisaniu monitów do dłużnika

 • tak

 • Zajęcia prowadzone są w systemie warsztatowym - wykład omawiający podstawy teoretyczne przeplatany jest pracą indywidualną, w grupach oraz ćwiczeniami praktycznymi. Wiele autorskich tematów powoduje niepowtarzalność naszych szkoleń.  Stosujemy nowe odkrycia skutecznego dotarcia do uczestników (np. pętle, metafory). Przyspieszają one przyswajanie wiedzy. Urozmaicona forma prowadzenia zajęć pozwala brać wszystkim aktywny udział w warsztatach, dyskusjach i zabawach.

  Uczestnicy cenią szkolenia również za ekspresje i humor, które wyzwalają w nich zaangażowanie, ułatwiają skupienie uwagi na zajęciach, co przekłada się na pełniejsze zapamiętanie materiału.  Podczas szkolenia nie tylko przekazujemy wiele praktycznych wskazówek merytorycznych, lecz również zajmujemy się przekonaniami i postawami uczestników

 • Osoby zajmujące się windykacją i monitorigiem płatności

Piotr Kotulski

Trener NLP, od 2000 roku prowadzi szkolenia. Twórca wielu autorskich programów. Od 2000 roku kieruje i jest głównym trenerem Centrum NLP. Przedtem przez 20-lat zdobywał doświadczenie w biznesie, pracując w wielu branżach, na różnych stanowiskach. Dzięki temu doświadczeniu potrafi wykorzystać nową wiedzę i przełożyć ją na praktyczne rozwiązania. Konsultant i wykładowca na wielu konferencjach. Narty, łyżwy, pływanie, nlp, podróże

Ewa Zengota

Trener NLP, od 2000 roku prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, negocjacji handlowych, zarządzania. Od 2000 prowadzi szkolenia w Centrum NLP. Swoje zainteresowanie psychologią społeczną i stosowaniem technik NLP, wykorzystuje w pracy trenerskiej. Wcześniejsze wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala jej na praktyczne podejście do prezentowanych tematów.

Szkolenia o podobnej tematyce