21 Godzin, 12 Dni

Warsztat dla kobiet ! INTE-gracja - siłą kobiety

więcej terminów () mniej terminów
 • CELE:  - Większa płynność ruchów i wdzięk

  - Zyskanie pewności siebie

  - Kontakt z potrzebami i emocjami

  - Zniesienie napięć w obrębie pleców

  - Zlikwidowanie bólów kręgosłupa

  - Lepsza pracę mięśni pochwy (więcej przyjemności!)

  - Poprawa sylwetki

 • Ten trening to doświadczenie przejścia krok po kroku, ku kobiecej intuicji, określenia źródeł odwagi, wsparcia, zachęty do realizowania wizji, których bałyśmy się realizować. Pomoże nam w tym ważne źródło kobiecej mocy - nasza miednica.

  W czasie codziennej aktywności ćwiczone są mięśnie całego ciała, ale nie mięśnie podstawy miednicy. Dlatego nawet u wysportowanych kobiet te mięśnie są zwiotczałe. Przestają być podporą dla kręgosłupa i narządów jamy brzusznej. To powoduje liczne problemy. O tym rejonie ciała myśli się i mówi bardzo rzadko. Tymczasem wiąże się on nie tylko ze sferą fizyczną, ale i z psychiczną. Odpowiada za ich połączenie.

 • METODA  - Praca z obrazami

  - Praca z podstawą miednicy w oparciu o metodę Beate Carriere

  - Mind&Body technique

  - Szkoła Pleców

  - Ruch kreatywny  FORMY  Forma realizacji programu to trzymiesięczny cykl spotkań o charakterze zamkniętym.  Kolejne zajęcia w cyklu opierają się na wiedzy i doświadczeniu uzyskanych w poprzednich spotkaniach z tej przyczyny nie jest możliwe uczestnictwo w pojedynczych zajęciach.  Dołączenie do grupy po rozpoczęciu cyklu jest możliwe tylko po wcześniejszym indywidualnym spotkaniu wprowadzającym.  Spotykamy się raz w tygodniu w kameralnym gronie - minimalnie cztery do maksymalnie ośmiu osób w grupie.  Strój powinien być luźny, wygodny; ćwiczymy bez butów, więc dobrze jest mieć ciepłe skarpety. • DLA KOGO  Dla kobiet:  - pragnących odzyskać wewnętrzną siłę i równowagę

  - zmęczonych pracą, nadmiarem obowiązków

  - chodzących w butach na obcasach

  - z bólami kręgosłupa

  - poszukujących głębszego kontaktu ze swoim ciałem

  - mających problemy z mówieniem o swoich potrzebach i z mówieniem "nie"

  - pragnących poprawić seksualną sferę swego życia

  - chcących zachować zdrowe ciało albo mających z nim problemy  Ze względu na charakter pracy najkorzystniejsza jest mała grupa licząca 6 osób. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet.  Dla osób, które z jakiś przyczyn nie mogą skorzystać z tej formy zajęć, możliwa jest realizacja takiego programu w trakcie indywidualnych spotkań.

Agata Głowacka

Szkolenia o podobnej tematyce