14 Godzin, 2 Dni

grupa max. 14

Szczęśliwy związek-Szkolenie weekendowe dla kobiet i mężczyzn-Human Skills

więcej terminów () mniej terminów
 • Wyobraź sobie, że jesteś w związku z kimś kto Cię docenia. Wracasz do domu i czeka tam na Ciebie ktoś bliski z kubkiem herbaty na przywitanie. Wyobraź sobie, że jesteś z kimś z kim tworzysz relację opartą na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i empatii, przy jednoczesnym zachowaniu własnych granic. Wyobraź sobie, że jesteś spokojny, ale i pełen emocji.

  Czy Twoja codzienność jest inna? Największa praca przed Tobą to praca związana z Twoimi wyborami i decyzjami. Na szkoleniu „Szczęśliwy związek” poznasz najważniejsze zasady budowania satysfakcjonujących obie strony relacji.

  Wyobraź sobie, że idziesz środkiem ulicy i nie obawiasz się z uśmiechem patrzeć w oczy mijanych ludzi. Jesteś zadowolony ze swojego życia. Uśmiechasz się i czujesz wdzięczność za to, co Cię spotyka. Wyobraź sobie, że pijesz dobrą kawę/drinka a obok Ciebie siedzi ktoś kogo sobie wymarzyłeś.

  Czy Twoja codzienność jest inna? Czy chcesz by wyglądała tak Twoja przyszłość? Jeżeli nie, to warto abyś rozpoczął pracę w kierunku zmiany. Największa praca przed Tobą to praca związana z Twoimi przekonaniami i niepewnością. Na szkoleniu „Szczęśliwy związek” poznasz najważniejsze zasady psychologii związków, dzięki którym będziesz się bardzo szeroko uśmiechać.

  Wyobraź sobie, że jesteś w związku z partnerem, który Cię wspiera i docenia, choć nie jest idealny, bo przecież ciągle zostawia skarpetki na dywanie, ale Ty umiesz odpuścić drobne sprawy i skoncentrować się na tym, co tak naprawdę buduje związek: wsparcie, bliskość, obecność, intymność. Wyobraź sobie, że jesteście szczęśliwy i cieszycie się swoją obecnością.
  Czy Twoja codzienność jest inna? Największa praca przed Tobą to praca związana z Twoimi wyborami i decyzjami. Na szkoleniu poznasz najważniejsze elementy budujące kobiecość i męskość w taki sposób, aby tworzyć solidne fundamenty udanej relacji dwojga partnerów.

 • Moduł I: Wymarzony partner. Jak znaleźć prawdziwą miłość?

  Dowiesz się, jakiego partnera chcesz spotkać w swoim życiu. Oddzielisz oczekiwania otoczenia od Twoich potrzeb. Oddzielisz archetypy wyniesione z domu i określisz swoje potrzeby.
  Jeżeli już jesteś w związku to ten moduł pozwoli Ci zrozumieć dlaczego wybrałeś tego partnera. Dzięki temu będziesz mógł się skupić na świadomej decyzji co jest dla Ciebie ważne i dobre.
  Jeżeli jeszcze nie jesteś w związku to ten moduł ułatwi Ci określenie kogo i gdzie możesz spotkać.
  Jeżeli zastanawiasz się nad rozstaniem z Twoim aktualnym partnerem to ten moduł pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na Twoje wątpliwości związane z aktualną relacją.

  Moduł II: Uwodzenie z klasą. Jak poznać tą drugą osobę?

  Dowiesz się jak uwodzić interesującego Cię partnera. Uwodzenie to brak przewidywalności. To radość bycia tym kim jesteś. To zestaw wiedzy z zakresu praktycznej psychologii. Podczas modułu dotyczącego uwodzenia dowiesz się jak się zachowywać i co robić aby zrealizować swój cel.
  Jeżeli jesteś w związku to ten moduł pozwoli Ci odświeżyć wiedzę z zakresu możliwości uwodzenia aktualnego partnera.
  Jeżeli jesteś singlem to ten moduł wskaże Ci konkretne zachowania jakie mogą pomóc Ci uwieść Twojego wymarzonego partnera.
  Jeżeli zastanawiasz się nad rozstaniem z Twoim aktualnym partnerem to ten moduł pozwoli Ci podjąć decyzję czy chcesz jeszcze odświeżyć relację.

  Moduł III: Zasady udanego związku. Jak być szczęśliwym w związku?

  Dowiesz się jakie zasady wprowadzić do Twojego aktualnego lub przyszłego związku, aby uniknąć bólu i niepotrzebnych negatywnych emocji. Zrozumiesz jakie błędy do tej pory popełniałeś i będziesz miał okazję przemyśleć, jak ich uniknąć w przyszłości.
  Jeżeli jesteś w związku to ten moduł pozwoli Ci wprowadzić do aktualnej relacji odrobinę magii.
  Jeżeli jesteś singlem to ten moduł wskaże Ci konkretne zachowania jakich musisz unikać w nowym związku, aby czerpać z niego radość.
  Jeżeli zastanawiasz się nad rozstaniem z Twoim aktualnym partnerem to ten moduł pozwoli Ci zrozumieć po co spotkałeś tego człowieka.

 • Czy chcesz świadomie budować relacje z bliską osobą?
  Czy chcesz wiedzieć jaki typ osobowości partnera będzie dla Ciebie najlepszy?
  Czy chcesz świadomie wybrać partnera, z którym się zwiążesz?
  Czy chcesz być szczęśliwy w związku?
  Czy chcesz czuć bezpiecznie w relacji z drugą osobą?
  Czy chcesz wiedzieć jakie błędy popełniałeś w związkach do tej pory i jak ich unikać?
  Jeżeli tak to udział w szkoleniu „Szczęśliwy związek” jest dla Ciebie.

Psycholog, Socjolog, Coach Iwona Firmanty od ponad 10 lat wspiera ludzi w rozwoju ich potencjału. Obecnie prowadzi w Warszawie prężnie rozwijającą się firmę szkoleniową Human Skills realizując szkolenia dla biznesu oraz administracji publicznej. Występuje jako ekspert w mediach typu TVN, TVN Turbo, Polsat Cafe, TVP 1, Panorama, radio Czwórka, Zwierciadło, Gazeta Wyborcza. Z wykształcenia socjolog, psycholog oraz certyfikowany coach i trener. Prowadzi coaching bazując na elementach terapii krótkoterminowej, prowokatywnej skupionej na Twoim celu. Unika męczenia Klientów analizą przeszłości – z tego co już się stało wraz z Klientami dąży do wyciągnięcia pozytywnych wniosków. Posiada doświadczenie kliniczne. Jako psycholog biznesu pracuje dla wielu korporacji, prowadząc również projekty rekrutacyjne. Prowadzi coaching dla kadry zarządzającej. Iwona przede wszystkim dba o potrzeby swoich Klientów realnie angażując się w ich pracę nad sobą.

Szkolenia o podobnej tematyce