24 Godzin, 3 Dni

Profesjonalna obsługa klienta w restauracji krok po kroku z elementami sprzedaży

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
 • Podwyższenie kwalifikacji pracowników w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta i umiejętności sugestywnej sprzedaży  Cena (dla grupy 10-osobowej): 350,70 zł brutto(mikro i małe przedsiębiorstwa), 526,05 zł brutto (średnie przedsiębiorstwa)  Szkolenie dedykowane jest dla hoteli/restauracji, które mają do przeszkolenia min. 8 osób.  Program dostosowywany jest do potrzeb Klienta. Szkolenie odbywa się u Klienta.

 • Czystość i estetyka
  Wprowadzenie dziennych obowiązków
  Przygotowanie sali restauracyjnej
  System notowania
  Numeracja stolików i Gości
  Obsługa krok po kroku
  Rozmowy telefoniczne, obsługa rezerwacji przez telefon
  Psychologia sprzedaży
  Aperitif
  Podstawowa wiedza o winach
  Różne rodzaje Gości ich indywidualna obsługa
  Różnice kulturowe
  O czym rozmawiać/nie rozmawiać z Gościem
  Savoir-vivre w obsłudze
  Rodzaje serwisów
  Różne rodzaje przyjęć
  Protokół dyplomatyczny
  Digestive
  Show elementem obsługi Gości
  Przyjmowanie reklamacji i sposoby rozwiązywania problemów
  Jak zarabiać więcej tip"ów?

 • Na zakończenie szkolenia uczestnicy otrzymuja certfikat.

 • wykłady, dyskusje, „burze mózgów”, case study, ćwiczenia indywidualne na forum grupy, zadania grupowe, odgrywanie scenek

 • Grupa docelowa: pracownicy restauracji i hoteli – kelnerzy  Beneficjenci: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa – pracownicy i właściciele pracujący (umowa o pracę) i mieszkający na terenie województwa dolnośląskiego, łódzkiego i zachodnipomorskiego (uwaga! w województwie zachodnipomorskim beneficjentami są tylko małe i średnie przedsiebiorstwa)

 • 285 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • przerwy kawowe
  wyżywienie

 • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

Rafał Pasenik

Trener gastronomii.Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie oraz Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Poznańskiej w Warszawie. Od 19 lat związanych z branżą HoReCa. Wieloletni trener o bogatej praktyce zawodowej w branży hotelarsko-gastronomicznej. Podczas pracy w hotelach i restauracjach w Warszawie na stanowiskach kierowniczych zdobywał doświadczenie związane z zarządzaniem personelem, szkoleniem pracowników, kontrolingiem i rozliczaniem usług gastronomicznych. Obecnie jest właścicielem firmy szkoleniowo-doradczej H&R System. Prowadzi między innymi szkolenia z zakresu profesjonalnej sztuki kelnerskiej, obsługi różnego rodzaju przyjęć w restauracji, sugestywnej sprzedaży, wzmacniania marki restauracji oraz dla managerów gastronomii.

Szkolenia o podobnej tematyce