9 Godzin, 1 Dni

grupa max. 6

Poligon prezentacyjny

3 500,00 PLN + VAT
więcej terminów () mniej terminów
 • - przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji produktowych, prezentacji dla klientów,
  - rozwinięcie umiejętności wyboru najistotniejszych informacji do przekazania i formy ich zaprezentowania,
  - rozwinięcie umiejętności prowadzenia prezentacji w ciekawy, atrakcyjny i zrozumiały sposób.

 • POLIGON PREZENTACYJNY to nowa generacja szkoleń, znacznie bardziej efektywna od typowych szkoleń warsztatowych. Najważniejsze cechy tego innowacyjnego rozwiązania to zorientowanie nie na wiedzę ale na rozwijanie umiejętności poprzez praktyczne i intensywne działania treningowe. Wszystkie ćwiczone aktywności mają na celu eliminowanie barier i trudności oraz rozwijanie umiejętności prezentacyjnych w efekcie czego doskonalimy skuteczność prowadzenia prezentacji handlowych, wystąpień publicznych na konferencjach, podczas spotkań wewnętrznych, czy spotkań z kontrahentami.

  Założeniem szkolenia jest poddanie uczestników specjalnie opracowanej formule zajęć tak, aby musieli się w pełni zaangażować w działanie, w ćwiczenie umiejętności. Okazuje się, że intensywne działanie zorientowane na pokonywanie własnych barier i słabości jest niezwykle efektywne, przynosi znacznie lepsze rezultaty, aniżeli typowe szkolenia warsztatowe. Doświadczenie pokazuje, że 1 dzień szkolenia w formie POLIGONU PREZENTACYJNEGO równoważny jest ok. 3 dniom typowego szkolenia warsztatowego.

  W przypadku POLIGONU PREZENTACYJNEGO nie ma kolejności poruszania tematów merytorycznych, nie ma slajdów. Są sytuacje treningowe, które pokazują u poszczególnych osób ich atuty i obszary do doskonalenia. I to właśnie jest powodem do poruszenia określonych tematów merytorycznych. To w dużej mierze decyduje o tak wysokiej skuteczności naszego szkolenia prezentacyjnego.

  Poligon prezentacyjny to:
  - intensywne szkolenie w małej grupie (do 6 osób),
  - praca trenera i konsultanta,
  - bogate wsparcie merytoryczne (raporty indywidualne, nagrania, materiały, karty zadań),
  - pełne dopasowanie do potrzeb grupy i co ważne do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika,
  - 95% czasu przeznaczone tylko na praktykę,
  - zorientowanie nie na wiedzę lecz na doskonalenie umiejętności.

 • - Certyfikat ukończenia szkolenia na druku Biznes Edukator
  - Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu wydane na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej

 • U nas na szkoleniu nie ma slajdów! Na POLIGONIE PREZENTACYJNYM czas w 95% przeznaczamy na to, co najważniejsze, czyli na praktykę prowadzenia różnego rodzaju wystąpień i prezentacji, na szlifowanie konkretnych umiejętności. Z teorią każdy może zapoznać się indywidualnie ponieważ materiały szkoleniowe wysyłamy każdemu kilka dni przed szkoleniem.

 • Osoby, które chcą poprawić umiejętności prezentacyjne, nauczyć się prowadzenia ciekawych i atrakcyjnych prezentacji.

 • 3500 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • analiza potrzeb
  ewaluacja, raport po szkoleniu
  konsultacje do 14 dni po szkoleniu
  elementy integracyjne

Piotr Kądzielski-Zysk
Piotr jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Produkcji: Kierunek Zarządzanie i Marketing. Prezes zarządu i większościowy udziałowiec firmy Biznes Edukator Sp. z o.o., udziałowiec i członek zarządu firmy Biznes Event Sp. z o.o., Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak Konsmetal S.A. , ATI Software , Asseco. Założyciel portalu www.mentori.pl, autor nowej generacji szkoleń jak Poligon Handlowy, Poligon Prezentacyjny, Poligon Menedżerski, Poligon Negocjacyjny, Akcelerator Sprzedaży, Akcelerator Biznesu i Akcelerator Rozwoju oraz gier Szkoleniowych jak: „Centrum Kryzysowe”, „Synergia Zespołu”, „Wygraj z Konkurencją”, „Trzęsienie Ziemi”, „Walka Plemion”. Specjalizuje się z tworzeniu nowych metod, rozwiązań i narzędzi szkoleniowych.

Szkolenia o podobnej tematyce