16 Godzin, 2 Dni

Pokonaj stres i ciesz się życiem- zarządzanie stresem i techniki relaksacji

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
 • Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy doświadczają negatywnych skutków codziennego stresu w pracy i w domu. Zmęczenie, obniżony nastrój, bóle głowy, stałe poczucie braku czasu i rozdrażnienie to objawy obciążenia stresem, które często zbyt łatwo traktujemy jako nieodzowny element codzienności.  Nasze szkolenie to zmieni! Techniki relaksacyjne, których się nauczysz sprawią, że problemy staną się dla Ciebie wyzwaniami, którym sprostasz, współpracownicy przestaną Cię drażnić, znajdziesz czas dla siebie i będziesz się częściej uśmiechać!

 • Zagadnienia szkoleniowe:

  Odpowiedzi na kilka prostych pytań: Dlaczego istnieje stres i do czego jest nam potrzebny? Kiedy i w jaki sposób stres szkodzi? Czy każdy może nauczyć się zarządzania swoim stresem?
  Gra zespołowa Kurs Szczęśliwego Życia – 3 proste zasady
  Trening Relaksacyjny Jacobsona – ćwiczenia
  Relaksacyjne techniki oddechowe – ćwiczenia
  Wizualizacje relaksacyjne - zabawy kreatywne
  Trening Autogenny Schulza
  Śmiechoterapia – śmiech naprawdę wydłuża życie – gry kreatywne i ćwiczenia
  Stres a system przekonań – jak rozpoznać i zmienić fałszywe przekonania –
  gry kreatywne
  Krótkie techniki relaksacyjne możliwe do szybkiego zastosowania w trudnych
  sytuacjach
  Zarządzanie stresem w pracy – przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu czyli
  co zrobić by stale mieć energię do pracy i nie czuć zmęczenia po całym dniu
  wyzwań zawodowych.
  Kilka prostych technik komunikacyjnych ułatwiających rozwiązywanie
  konfliktów
  Jak wygląda Twój stres? Jak się dowiesz, to go oswoisz! Zabawa kreatywna
  Trening Mindfullnes – czyli jak wytworzyć nawyk relaksu

 • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

 • Szkolenie zostanie przeprowadzone metodami warsztatowymi z

  wykorzystaniem gier i zabaw oraz metod kreatywnych.

 • Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy doświadczają negatywnych skutków codziennego stresu w pracy i w domu. Zmęczenie, obniżony nastrój, bóle głowy, stałe poczucie braku czasu i rozdrażnienie to objawy obciążenia stresem, które często zbyt łatwo traktujemy jako nieodzowny element codzienności.

 • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

Karolina Daszkiewicz ŚcibakSpecjalizuje się w szkoleniach z zakresu HR, ZZL. wykorzystania narzędzi ZZL w zarządzaniu organizacją. Prowadzi eksperckie szkolenia i warsztaty w zakresie modelowania kultury organizacyjnej, komunikacji wewnętrznej w organizacji, wywierania wpływu, motywowania i przywództwa, budowania zespołu, zarządzania, umiejętności i kompetencji przywódczych, kreatywności.Zawodowo i naukowo interesuje się tematyką wykorzystania alternatywnych metod zarządzania organizacją, w tym metody Kaizen.Prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji.Prowadzi szkolenia w formie grupowej, jak też w formie indywidualnego doradztwa, w tym coachingu dla kadry zarządzającej.Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla urzędów centralnych i jednostek samorządu terytorialnego, jak również bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa dla potrzeb firm prywatnych różnych wielkości, od firm małych po duże międzynarodowe korporacje.Klienci wysoko cenią jej systemowe podejście do organizacji i kultury organizacyjnej, w tym systemów zarządzania zasobami ludzkimi i ich miejsca w kontekście celów biznesowych, misji i wizji organizacji.Posiada doswiadczenie w realizacji szkoleń doskonalących kompetencje zawodowe trenerów branżowych i trenerów biznesuProwadzi także szkolenia w zakresie doskonalenia kompetencji interpersonalnych: komunikacji, prezentacji i wystąpień publicznych oraz radzenia sobie ze stresem.Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz renomowanych szkół trenerskich. Magister Psychologii i magister Etnologii i Antropologii Kulturowej. Doktorantka w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UAM w Poznaniu. Temat przygotowywanej rozprawy doktorskiej: „Kultura organizacyjna japońskich przedsiębiorstw w Polsce.

Szkolenia o podobnej tematyce