Norweski - kurs ONLINE za DARMO

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
  • Dzięki elastycznej formie, kurs norweskiego ESKK jest idealną opcją zarówno dla osób pragnących podszkolić język, jak i tych, które chcą poznać go od podstaw. Darmowy miesięczny kurs „Norweski” ONLINE nauczy Cię zwrotów, słów i wyrażeń przydatnych w codziennym życiu. Materiał podzielony jest na przejrzyste sekcje, bogate w ćwiczenia i przykłady. Dzięki temu, że szkolenie jest w całości dostępne przez Internet, możesz korzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do sieci i 15 minut dziennie. Kliknij i sprawdź, jakie to proste>> Wypełnij formularz i korzystaj ZA DARMO z tego i 10 innych kursów!

  • Kurs do samodzielnej nauki. Termin i miejsce zależą tylko od Ciebie. Możesz przerabiać lekcje zgodnie ze spisem treści lub według własnego planu - wybierając ekrany w dowolnej kolejności. W kursie znajdują się ćwiczenia pozwalające trenować wymowę.

    Szkolenie pozwoli Ci poznać podstawowe zwroty grzecznościowe oraz formy przedstawiania siebie i innych. Nauczysz się tworzyć pytania i zdania przeczące, a także zdobędziesz umiejętność prawidłowego stosowania czasowników modalnych i liczby mnogiej.

  • W kursie może uczestniczyć KAŻDY, niezależnie od wieku, wykształcenia, stanu zdrowia czy miejsca zamieszkania. Kursy ESKK są przygotowane według unikalnej metody, która gwarantuje przyjazną i efektywną naukę.
    Ty sam decydujesz, gdzie, kiedy i jak długo będziesz się uczyć.

  • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

  • ----

Szkolenia o podobnej tematyce