6 Godzin, 1 Dni

Kuźnia Wystąpień i Prezentacji

3 997,00 PLN + VAT
więcej terminów () mniej terminów
 • Co osiągniesz, czyli korzyści dla Ciebie:

  Po cyklu szkoleń staniesz na scenie i swobodnie zaczniesz mówić do tłumów stojących przed Tobą, zdobędziesz umiejętność przeprowadzania prezentacji w taki sposób, aby maksymalnie zainteresować słuchających, by nie mogli doczekać się tego co im zaraz zaprezentujesz, nauczysz się wciągać innych w swoje opowiadanie, historię, dawać motywację do działania, będziesz mógł pokazać dlaczego to co robisz jest tak interesujące, a swoją energię będziesz przekazywał każdej osobie, która Cię słucha, dając jej tym samym iskrę do działania.

 • * Techniki prowadzenie grupy.
  * Jak opowiadać historie z użyciem technik prezentacji.
  * Improwizacja.
  * Trudny uczestnik.
  * Utylizacja - potwierdzanie rzeczywistości.

 • tak

 • Kuźnia wystąpień i prezentacji

  Szkolenia - wystąpienia publiczne, prezentacja i autoprezentacja.  Cykl 12 szkoleń przeprowadzanych raz w miesiącu, czyli łącznie 72h szkoleniowe, których głównym zadaniem jest zdobycie umiejętności, a więc ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Każde szkolenie to osobny moduł, na którym zdobywasz nowe inne umiejętności, więc jeżeli nie byłeś na wcześniejszych szkoleniach i zastanawiasz się czy przyjść na następne to odpowiedź brzmi, przyjdź bo nauczysz się nowych umiejętności i będziesz mógł przećwiczyć to co już umiesz.  Kuźnia wystąpień i prezentacji

  To propozycja firmy na XXI wiek, w którym bardzo dużą rolę odgrywa sposób zaprezentowania tego co chcemy przekazać. Szkolenia wystąpień publicznych, prezentacje oprócz zarządu, rzeczników prasowych, polityków dotyczą także, menadżerów, kierowników, sprzedawców, specjalistów nawet takich działów jak IT, czy księgowość oraz każdego z nas w naszym życiu prywatnym i zawodowym. Bo każdy z nas na co dzień przekazuje mnóstwo informacji i coraz częściej staje przed kilkoma osobami, aby przekonać do swojego pomysłu, czy też po prostu zaprezentować liczby lub nowy projekt.

  Umiejętność wystąpień publicznych, prezentacji materiału jest kompetencją potrzebną każdemu z nas, bo pozwala ze swobodą opowiadać o tym co jest naszą pasją życiową, czym jest nasza praca czym żyjemy na co dzień, w sposób, który zainteresuje, zaciekawi innych.

  Wystąpienia publiczne, prezentacje i autoprezentacje spotykają nas wszędzie i często są niezapowiedziane. Z nami zdobędziesz umiejętność kiedy nie będziesz musiał być przygotowany, ale będziesz zawsze gotowy.

 • 3997 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

Przemysław Huminiecki

Szkolenia o podobnej tematyce