0 Godzin, 0 Dni

Kreatywne myślenie

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
 • Szkolenie warsztatowe, którego celem jest zwiększenie kreatywności i innowacyjności w pracy i w życiu. Dodatkowym efektem jest zabawa i radość, która jest nieuniknionym elementem twórczej pracy.  W trakcie szkolenia masz szansę:  * zobaczyć jak wygląda świat z innych perspektyw

  * odkryć ze zdumieniem jak bardzo już jesteś kreatywny!

  * poznać, jakie czynniki blokują twoją kreatywność i jak temu zaradzić

  * dowiedzieć się jak opanowanie emocji wzmacnia kreatywność i innowacyjność

  * doświadczyć bycia twórcą i wynalazcą

  * dowiedzieć się, co wzmacnia w Tobie stan kreatywności i jak go utrzymać • Dedykowane szczególnie pracownikom działów kreatywnych: marketingu, PR, komunikacji wewnętrznej, sprawdza się doskonale na wszystkich stanowiskach.

 • Pracując z ludźmi odkryliśmy, że zabawa zmienia naukę w fascynujący proces poznawania siebie. Wszystkie nasze szkolenia mają formę warsztatów, gier i ćwiczeń terenowych.  Cenimy indywidualność grup i zespołów – każde szkolenie przygotowujemy na miarę jego uczestników. Program szkolenia i zadania dla uczestników dobierane są po analizie zespołu, rozmowie z jego liderem i pracownikami.  Nasze szkolenia trwają od 1 do 3 dni, w zależności od wyników analizy sytuacji i celów, jakie mają nasi Klienci.

 • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

 • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

Michał Kubik

Michał jest z wykształcenia muzykologiem. Zawodową pracę rozpoczął w 1989 roku jako dziennikarz Radia Kraków. Później współtworzył Radio Małopolska Fun, czyli późniejsze RMF FM, z którym związany był przez kolejne 11 lat. Przez 8 lat nieprzerwanie prowadził codzienny, popularny poranny program. W 2001 roku Agora S.A powierzyła mu misję zorganizowania i poprowadzenia lokalnej stacji radiowej. Po 3 latach powrócił do holdingu RMF FM tym razem jako dyrektor programowy ogólnopolskiej stacji RMF Classic. Od wielu lat rozwija się jako trener i manager – jest absolwentem szeregu kursów i szkoleń z zakresu umiejętności managerskich, przywództwa i coachingu. Od 3 lat jest trenerem i coachem, zajmuje się również organizacją spotkań integracyjnych i konferencji. Jestem optymistą, widzę możliwości a nie przeszkody. Wciąż zachwyca mnie to, co powstaje w wyniku współpracy i porozumienia między ludźmi. Czuję wzruszenie kiedy widzę jak ludzie odnoszą osobiste zwycięstwa pokonując własne ograniczenia. Mam trójkę Dzieci i wspaniałą Żonę. Lubię spokój i życie na wsi. Słucham dużo muzyki (jazz, gospel, soul, muzyka klasyczna). Dobrze robi mi jazda na nartach.

Joanna Zawada-Kubik

Mam ponad 10 letnie doświadczenie jako manager i coach w biznesie. Pracowałam w obszarach: zarządzania bezpieczeństwem, komunikacji, zarządzania projektami, obsługi klienta i kontroli należności. Mam doświadczenie w prowadzeniu ludzi przechodzących przez zmiany organizacyjne i kulturowe. Zajmowałam się implementacją zmian zachowań i kultury organizacji w obszarach: bezpieczeństwa, sprzedaży detalicznej, obsługi klienta i kontroli należności. Obecnie specjalizuję się w coachingu transformacyjnym w obszarze komunikacji, przywództwa i budowania zespołu na różnych poziomach w organizacji. Wspieram managerów i pracowników podczas zmian organizacyjnych, objęcia nowej roli w organizacji i systematycznego rozwoju własnego stylu przywództwa i zarządzania. Jako trener i coach pracuję z zespołami nad poprawą wzajemnych relacji, komunikacji i współpracy. Prowadzę szkolenia z komunikacji, zarządzania zmianą, coachingu, budowania zespołu. Moim hobby jest moja praca: coaching i szkolenia - najwiekszą przyjemnościa jest dla mne uczenie się nowych rzeczy i przekazywanie ich innym, podnoszenie swoich kwalifikacji jako trener i coach. W przerwach jeżdzę na nartach, snowboardzie i biegam. Moje ostatnie odkrycia to spiewanie i medytacja.

Magdalena Rodak

Jerzy Koziński

Jerzy ma za sobą 20 lat pracy zawodowej. Początkowo jako pracownik naukowy na uczelni, potem w międzynarodowych korporacjach; uczestniczył między innymi w rozpoczynaniu ich działalności w Polsce. Pracował w kilku krajach, na różnych stanowiskach, w tym także był członkiem zarządów kilku firm – polskich przedstawicielstw międzynarodowych korporacji. Zdobywał doświadczenie zawodowe w bankowości, finansach, sprzedaży, marketingu i HR. Ostatecznie Jerzy zdecydował sie na rozpoczęcie własnej działalności jako trener i coach. Zajmuje się w szczególności projektowaniem i przeprowadzaniem zmian organizacyjnych, rozwojem ludzi i zarządzaniem zmianą.

Szkolenia o podobnej tematyce