0 Godzin, 0 Dni

Konsolidacja Management Teamu wokół strategii

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
  • Wzmacnianie zaufania i otwartości, zwiększenie zrozumienia pomiędzy funkcjami/działami, poprawa komunikacji i współpracy, umiejętności przywódcze, sesje wnikliwych analiz zarządczych, rozwiązywanie problemów i sesje strategiczne, podczas których tworzona jest wizja, cele strategiczne i/lub plany działania. Metody pracy: nauka przez doświadczanie, symulacje zarządcze, analizy, ankiety, gry RPG, burze mózgów.

  • Posługujemy się szerokim wachlarzem metod edukacyjnych. Będąc ekspertami w dziedzinie "experiential education" (nauki przez doświadczenie), stosujemy również metody wartsztatowe, symulacje biznesowe, studia przypadków, pracę z kamerą, action learning, blended learning, coaching oraz inne narzędzia, tworząc unikalne na rynku programy, o zmierzonej skuteczności. Trening prowadzony jest zwykle w formie zajęć treningowo-warsztatowych. Grupy pracowników uczestniczą w specjalnych projektach, w terenie i w sali, zmagając się z emocjonującymi wyzwaniami i zadaniami. Po każdym projekcie, trenerzy omawiają sytuacje powstałe podczas zajęć, pokazując i objaśniając różne mechanizmy i procesy w działaniu zespołów. Omówienia te są wzbogacane porównaniami zaistniałych sytuacji szkoleniowych z rzeczywistymi sytuacjami mającymi miejsce w Państwa codziennej pracy, uzupełniane przykładami z przodujących na świecie firm oraz modelami merytorycznymi.

  • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

  • analiza potrzeb
    ewaluacja, raport po szkoleniu
    elementy integracyjne

  • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

  • ----

Jacek Skrzypczyński

Leadership/strategy/team Coach/trainer/consultant, certyfikowany coach w M. Goldsmith, CTI i TCI; najlepszy trener wg Forbes (2004). Posiada szerokie doświadczenie w obszarze rozwoju ludzi i organizacji dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Ekspert w zakresie leadership development, team coachingu oraz nauki przez doświadczanie. Pracuje także jako executive i expat coach oraz wykładowca na programach MBA na uniwersytetach Viadrina (Niemcy), Franklin (USA) oraz Wyższej Szkole Bankowej. Jest autorem licznych artykułów i modeli z zakresu zarządzania, leadership, rozwoju zespołów, zmian i doskonalenia osobistego. Dyplom Master of Science in Management Uniwersytetu w Calgary w Kanadzie. Prywatnie pasjonat alpinizmu - lider wypraw w Alpy, Himalaje, Góry Skaliste i na Alaskę. Obywatel Polski i Kanady aktualnie rezydujący w Polsce i Hiszpanii. Pracował jako senior trener w Outward Bound Canada i kadetów Armii Kanadyjskiej na Jukonie, konsultant w Neumann Management Institute, business development manager w Achieve Global i Impact Development Training oraz jako coach z M. Goldsmith, NetExpat i CoachU. Pomaga organizacjom w rozwoju liderów i zespołów oraz przeprowadzaniu zmian – poprzez system treningów, coachingu i konsultacji. Stworzył i poprowadził programy w Kanadzie, Europie i w Polsce między innymi dla: American Express, Bank of Montreal, Bank Zachodni WBK, Cadbury-Wedel, Centra-Exide, Coca Cola, Commercial Union, Dialog, Era, Esso, Euro Bank, Finning, General Electric, Hewlett-Packard, Hochtief, Hongkong Bank, Impel, Kompania Piwowarska, Leroy Merlin, Polkomtel, Rothmans, Royal Bank, Sanofi-Bicom, Shell, Siemens, Toyota, Viessmann, Volvo, Xerox. Więcej na: http://www.adventureforthought.com/lang-pl/jacek-skrzypczynski.html Odkrywanie ciągle nowych możliwości, poprzez przejścia największych ścian Alp, nowe drogi na 3-ch kontynentach, odważne spływy na pontonie, canoe i kajaku dzikimi rzekami Pn. Ameryki, wyprawy ski-alpinistyczne, oraz... turnieje szachowe. Spędził ponad rok w Indiach i Nepalu; zwiedził również 45 innych krajów. Miłośnik geografii, ekologii, fotografii, medytacji i poezji.

Szkolenia o podobnej tematyce