0 Godzin, 1 Dni

"Jak wygrać w wyścigu po publiczne pieniądze intensywny warsztat dla dostawców, wykonawców i firm budowlanych"

więcej terminów () mniej terminów
  • Szkolenie adresowane jest do dostawców, wykonawców, firm budowlanych, którzy wdrażają się w proces przygotowania ofert, korespondencję z Zamawiającymi, negocjacje warunków umowy oraz zawarcie i realizację umowy.

  • Zakres:

    1. WPROWADZENIE

  • tak

  • Zajęcia prowadzone będą w formie interaktywnych zajęć praktycznych z prezentacją licznych przykładów. Dodatkowo zajęcia wspomagane będą prezentacją multimedialną obejmującą tematykę warsztatów.

Ewa Żak - konsultant, szkoleniowiec i doradca zamówień publicznych. Praktyk tzw. trudnych zagadnień. Doświadczenie zdobywane od 1995 roku poprzez współpracę z wieloma podmiotami z rynku zamówień publicznych. Doskonale zorientowana w specyfice funkcjonowania zamawiających jak i wykonawców. Praktyka zawodowa poparta zastępstwem pełnomocnictwa procesowego reprezentowania stron na posiedzeniach Krajowej Izby Odwoławczej. Wykonawca wielu audytów wewnętrznych w zakresie oceny poprawności realizowania procedur o zamówienie publiczne finansowane z UE, autor publikacji, doświadczony trener ceniony za dynamiczne prowadzenie zajęć, rzetelną wiedzę i bardzo dobry kontakt z uczestnikami szkoleń. W rankingach popularności osób prowadzących szkolenia niezmiennie zajmuje czołowe pozycje.

Szkolenia o podobnej tematyce