Francuski dla początkujących - kurs ONLINE za DARMO

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
  • Bezpłatny kurs „Francuski dla początkujących” ONLINE to profesjonalnie przygotowane materiały, które w przystępny sposób wprowadzą Cię w podstawy języka francuskiego. Dzięki ćwiczeniom i tekstom, odwołującym się do życia codziennego Francuzów, przećwiczysz wymowę, akcent, umiejętność prowadzenia konwersacji oraz rozumienia. Materiał podzielony jest na przejrzyste sekcje, bogate w ćwiczenia i przykłady. Dzięki temu, że szkolenie jest w całości dostępne przez Internet, możesz korzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do sieci i 15 minut dziennie. Kliknij i sprawdź, jakie to proste>> Wypełnij formularz i korzystaj ZA DARMO z tego i 10 innych kursów!

  • Kurs do samodzielnej nauki. Termin i miejsce zależą tylko od Ciebie. Możesz przerabiać lekcje zgodnie ze spisem treści lub według własnego planu - wybierając ekrany w dowolnej kolejności. W kursie znajdują się ćwiczenia pozwalające trenować wymowę.

    Szkolenie pozwoli Ci poznać podstawowe zwroty grzecznościowe, nazwy zawodów i krajów oraz liczebniki. Nauczysz się formułować krótkie wypowiedzi na swój temat, zadawać proste pytania oraz używać liczby mnogiej rzeczowników. Zdobędziesz umiejętność prawidłowego stosowania zaimków osobowych akcentowanych, rodzajników określonych oraz czasowników zwrotnych.

  • W kursie może uczestniczyć KAŻDY, niezależnie od wieku, wykształcenia, stanu zdrowia czy miejsca zamieszkania. Kursy ESKK są przygotowane według unikalnej metody, która gwarantuje przyjazną i efektywną naukę.
    Ty sam decydujesz, gdzie, kiedy i jak długo będziesz się uczyć.

  • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

  • ----

Szkolenia o podobnej tematyce