2 Godzin, 1 Dni

Filcowanie na mokro. Broszka - kwiatek

więcej terminów () mniej terminów
  • Filc wraca do łask i znów staje się modny. W prosty i niedrogi sposób każda z nas samodzielnie może stworzyć z tego materiału przepiękne ozdoby, biżuterię, a nawet części garderoby, dokładnie takie o jakich zawsze marzyła. Nie musimy już liczyć na ”nową dostawę” czy promocję w sklepie - wystarczy samej zabrać się do roboty i nauczyć tej ciekawej techniki :-)    W czasie 3,5-godzinnych warsztatów opanujemy technikę filcowania na mokro, a następnie stworzymy efektowny filcowy kwiatek - broszkę, ozdobiony dodatkowo za pomocą koralików. Wykonany w trakcie warsztatów przedmiot oczywiście można będzie zabrać ze sobą :-)

  • Warsztaty

  • Nauczyciele, przedszkolanki, opiekunowie warsztatów terapii zajęciowej, osoby bezrobotne, osoby zainteresowane rozwojem osobistym

Joanna Cieszyńska-Promińska e-mail: biuro@stonogi.pl Specjalizacja filcowanie, witraż, papier Doświadczenie Nauczyciel wychowania przedszkolnego, filolog polski. Członek KLANZY, instruktorka ZHP. Uwielbia podróże, swoje dzieci, pranie dywanu, sztukę secesji i mądre kobiety. Kiedy jest jej źle słucha reggae i szydełkuje. Kiedy jest jej dobrze - słucha reggae i tańczy. Umie robić witraże i batiki, ale nie potrafi gotować. W Stonogach to główna specjalistka od filcowania, ale... nie tylko. Jest osobą niezwykle energetyczną i pełną uzdolnień, potrafiącą zrobić ”Coś” z niczego.

Szkolenia o podobnej tematyce