17 Godzin, 2 Dni

Eksperckie warsztaty dla liderów spoleczno-politycznch

890,00 PLN + VAT
więcej terminów () mniej terminów
 • Instytut Przywództwa jest to program edukacyjny obejmujący cykl warsztatów szkoleniowych podnoszących kwalifikacje osób chcących zaangażować się czynnie w życie publiczne. Program skierowany jest do młodych, zdolnych ambitnych ludzi chcących stać się liderami w swoim środowisku. W czasie trwania programu zostanie przekazana wiedza na temat etycznego i skutecznego przywództwa nie tylko politycznego, ale również biznesowego i społecznego. Instytut Przywództwa ma na celu kształcenie profesjonalnych i silnych moralnie liderów politycznych, aby Polska mogła kontynuować umacnianie swoich struktur i mechanizmów demokratycznych.

 • Program szkolenia
  Sobota, 21 czerwca 2008 roku
  9:00 – 9:15 Otwarcie szkolenia i prezentacja programu
  Zbigniew Pisarski, prezes Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego
  9:00 – 13:00 Marketing Polityczny (gr. I i II)
  Adam Łaszyn, prezes zarządu Alert Media Communications, ekspert w dziedzinie strategii komunikowania, kontaktów z mediami i zarządzania komunikacją w sytuacjach kryzysowych.
  13:00 – 14:00 Przerwa
  14:00 – 18:00 Wystąpienia Publiczne (gr. I)
  Piotr Bogusław Jędrzejczak, łódzki reżyser teatralny, były dyrektor teatru w Zielonej Górze. Prowadzi warsztaty z technik wystąpień publicznych.
  Aplikacje NLP (gr. II)
  Dominik Borawski, trener NLP, psycholog, doradca personalny, trener i coach zmiany osobistej. Certyfikowany w ramach Society of NLP m.in. przez Richarda Bandlera.

  Niedziela, 22 czerwca 2008 roku
  8:00 – 12:00 Aplikacje NLP (gr. I)
  Dominik Borawski
  Wystąpienia Publiczne (gr. II)
  Piotr Bogusław Jędrzejczak
  12:00 – 13:00 Przerwa
  13:00 – 18:00 Praca z kamerą i mikrofonem (gr. I)
  Radek Brzózka, dziennikarz i prezenter TVP1. Siedem lat pracował w Polskim Radiu, gdzie prowadził audycje i przygotowywał materiały. Obecnie w telewizji prowadzi programy (Kawa czy Herbata, Przebojowa Noc) oraz duże imprezy (Eurowizja).
  Praca z kamerą i mikrofonem (gr. II)
  Andrzej Matul, dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia, laureat nagrody Mistrz Mowy Polskiej w 2007 roku.

 • Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatów i indywidualnych konsultacji z trenerami. Łącznie

  17 godzin szkoleniowych. Uczestnicy otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych w formie papierowej i elektronicznej. Poprzez cykl warsztatów: 3 czterogodzinnych oraz 1 pięciogodzinnego z trenerami-ekspertami zdobędą wiedzę na temat marketingu politycznego, wystąpień publicznych, pracy z kamerą i mikrofonem oraz Neurolingwistycznego Programowania (NLP). W trakcie szkolenia każdy uczestnik będzie miał okazję sprawdzić nabyte umiejętności

  w praktyce.

 • Warsztaty skierowane są do wyselekcjonowanej grupy młodych profesjonalistów w wieku do 35 lat, pochodzących z całej Polski, posiadających wyższe wykształcenie, znających języki obce i. Uczestnikami programu będą osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy posiądą podstawowe umiejętności przywódcze pomocne w działalności publicznej

 • 890 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • materialy szkoleniowe

• Dominik Borawski, trener NLP, psycholog, doradca personalny, trener i coach zmiany osobistej. Certyfikowany

w ramach Society of NLP m.in. przez Richarda Bandlera.

• Radek Brzózka, dziennikarz i prezenter TVP1. 7 Pracował w Polskim Radiu, gdzie prowadził audycje

i przygotowywał materiały. W telewizji prowadzi programy (Kawa czy Herbata, Przebojowa Noc) oraz duże imprezy (Eurowizja).

• Piotr Bogusław Jędrzejczak, łódzki reżyser teatralny, były dyrektor Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze, prowadzi warsztaty z technik wystąpień publicznych.

• Adam Łaszyn, prezes zarządu Alert Media Communications, ekspert w dziedzinie strategii komunikowania, kontaktów z mediami i zarządzania komunikacją w sytuacjach kryzysowych.

• Andrzej Matul, dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia, laureat nagrody Mistrz Mowy Polskiej

w 2007 roku.

Szkolenia o podobnej tematyce