Angielski dla średnio zaawansowanych - kurs ONLINE za DARMO

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
  • Darmowe miesięczne szkolenie „Angielski dla średnio zaawansowanych” ONLINE to idealna propozycja dla tych, którzy chcą odświeżyć swoją znajomość języka. Kurs nastawiony jest na rozwijanie intuicji językowej i poszerzanie słownictwa, dając możliwość swobodnej komunikacji w codziennych sytuacjach. Dzięki temu bez problemu kupisz bilet na metro w Londynie, zamówisz danie w restauracji, albo porozmawiasz o wczorajszym odcinku ulubionego serialu. Materiał podzielony jest na przejrzyste sekcje, bogate w ćwiczenia i przykłady. Dzięki temu, że szkolenie jest w całości dostępne przez Internet, możesz korzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do sieci i 15 minut dziennie. Kliknij i sprawdź, jakie to proste>> Wypełnij formularz i korzystaj ZA DARMO z tego i 10 innych kursów!

  • Kurs do samodzielnej nauki. Termin i miejsce zależą tylko od Ciebie. Możesz przerabiać lekcje zgodnie ze spisem treści lub według własnego planu - wybierając ekrany w dowolnej kolejności. W kursie znajdują się ćwiczenia pozwalające trenować wymowę.

    Szkolenie pozwoli Ci posługiwać się właściwymi formami czasowników w czasach Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Simple, Past Continuous, Simple Future, tworzyć pytania zaczynające się od zaimków: why, where, what, how itd. oraz prowadzić dialog. Poznasz słownictwo i zwroty związane z rozmową telefoniczną i komputerem, a także nauczysz się prawidłowo stosować tzw. Question Tags.

  • W kursie może uczestniczyć KAŻDY, niezależnie od wieku, wykształcenia, stanu zdrowia czy miejsca zamieszkania. Kursy ESKK są przygotowane według unikalnej metody, która gwarantuje przyjazną i efektywną naukę.
    Ty sam decydujesz, gdzie, kiedy i jak długo będziesz się uczyć.

  • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

  • ----

Szkolenia o podobnej tematyce