16 Godzin, 2 Dni

grupa max. 15

Akademia DiSC dla zespołów handlowych

8 000,00 PLN + VAT
więcej terminów () mniej terminów
 • Poznając model DiSC, głębiej zrozumiesz sposób funkcjonowania ludzi, różnice w ich zachowaniach, uświadomisz sobie ich wpływ na skuteczność działania, relacje interpersonalne, ale też trudności w danej sytuacji zawodowej.
  Idąc krok dalej dowiesz się, jak można modyfikować zachowania, adaptować je do konkretnej sytuacji tak, aby stać się bardziej efektywnym w realizacji zadań i wybierać trafniejsze strategie sprzedażowe.
  Dzięki tej wiedzy będziesz mógł w praktyczny sposób wspierać rozwój pracowników, zespołów i tym samym całej organizacji.

 • Tematyka szkolenia:
  - wprowadzenie do metody – poznanie 4 podstawowych stylów
  - rozróżnienie poszczególnych stylów i ich wzajemne relacje
  - praca z raportem własnym – dostrzeganie różnic między uczestnikami szkolenia
  - analiza silnych stron i obszarów do doskonalenia – praca z raportem
  - adaptacja do różnych stylów DiSC kluczem do sukcesu sprzedaży
  - nauka preferowanego stylu DiSC Twojego klienta
  - preferencje zakupowe klientów
  - komunikacja interpersonalna DiSC
  - sytuacje konfliktowe i ich wpływ na sprzedaż

 • Międzynarodowy certyfikat DiSC Sales Manager

 • Teoria - 25%
  Praktyka i ćwiczenia - 75%

 • Osoby chcący podnieść swoje umiejętności sprzedażowe oraz zarządzające zespołami handlowymi.

 • 8000 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

 • Cena zawiera: - wynagrodzenie trenerów - opłata licencyjna - przygotowanie i wydruk licencyjnych materiałów szkoleniowych - test sprawdzający wiedzę i międzynarodowy certyfikat - dojazd i zakwaterowanie trenerów

Ewa Kasztelan

Doktor nauk społecznych, dyplomowany Rzecznik Prasowy, coach i trener z kilkunastoletnim stażem. Doświadczony praktyk działający od 15 lat w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Pracując z kadrą zarządzającą wykorzystuje metodologię DiSC w osiąganiu efektywnych metod zarządzania i organizacji sprzedaży. Prowadzi szkolenia produktowe, szkolenia z miękkich technik sprzedaży, mające na celu zwiększenie efektywności i jakości biznesu. Realizowała i realizuje projekty szkoleniowe według metody DiSC dla czołowych firm ubezpieczeniowych takich jak Compensa, Amplico, AVIVA, ING Życie, Generali, Allianz, PZU Życie. Posiada certyfikat DiSC® Certification Inscape Partners International, Sandler Selling System oraz dyplomy ukończenia kursów związanych z sukcesją, dziedziczeniem i prawem spadkowym. W 2010 roku ukończyła Akademię Trenera DiSC z wyróżnieniem.

Bartosz Makles

Szkolenia o podobnej tematyce